مشاروه رایگان

شرکت طراحی سایت و سئو ادیب

بلوار آیت ا… کاشانی خیابان بهمنی نژاد روبروی باشگاه پرسپولیس پلاک ۱۵ واحد 1

+98 21 49295

info@adib-it.com

نمونه کار طراحی سایت املاک | هلدینگ متالوکس | ادیب گستر عصر نوین

اطلاعات دفتر ایران

بلوار آیت ا… کاشانی خیابان بهمنی نژاد روبروی باشگاه پرسپولیس پلاک ۱۵ واحد 1

+98 21 49295

info@adib-it.com

هلدینگ متالوکس

هلدینگ متالوکس

معرفی سایت متالوکس

تیم مشاوره متالوکس، به عنوان نماینده برترین و بزرگترین پروژه‌های املاک و مستغلات در سراسر اسپانیا، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۱۹ در هشت کشور دنیا آغاز کرده است. تیم متالوکس، با داشتن تخصص در بخش‌های مختلف از جمله فروش املاک و مستغلات، ساخت و ساز، مهاجرت، سرمایه‌گذاری، تبادل ارزها، NFT و دنیای دیجیتال املاک، قادر به ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان و سرمایه‌گذاران و خانواده‌هایشان می‌باشد.

مشتریان این شرکت، از امنیت همه‌جانبه خود آسوده‌خاطر هستند، زیرا تیم متالوکس فقط با متخصصان صاحب نام و اعتبار کار می‌کند.

 

طراحی سایت املاک

شرکت ادیب گستر عصر نوین، طراحی و توسعه سایت املاک متالوکس را برعهده داشته است. در طول فرآیند طراحی سایت با بهره گیری از تجربه و دانش فنی، توانسته ایم سایتی را طراحی نماییم که بتواند نیازهای مشتریان را برآورده کند و باعث جذب بیشترین تعداد ممکن از مخاطبین گردد.

سایت های املاکی که توسط شرکت ادیب گستر عصر نوین طراحی می شوند، دارای طرحی منحصر به فرد و زیبا هستند همچنین، این سایت ها دارای ساختاری منظم و ساده هستند که به کاربران کمک می کند تا با سرعت و راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.

 

سئو و بهینه سازی سایت متالوکس

شرکت ادیب گستر عصر نوین، بهینه سازی برای موتورهای جستجو را نیز در طراحی سایت های املاک خود لحاظ می کند. به این صورت که از عناصری مانند کلمات کلیدی و توضیحات دقیق استفاده می کند تا سایت ها را برای موتورهای جستجو بهینه کند. این فرآیند باعث می شود که سایت های طراحی شده توسط این شرکت در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجوی پرطرفدار قرار بگیرند و بیشترین تعداد بازدیدکننده را جذب کنند.

در کل، طراحی سایت های املاک توسط شرکت ادیب گستر عصر نوین باعث می شود که مشتریان بهترین تجربه را در جستجوی خود برای یافتن ملک مورد نظرشان داشته باشند.

 

اطلاعات پروژه

  • دسته بندی: طراحی سایت املاک و مستغلات,طراحی سایت
  • کارفرما: هلدینگ متالوکس
  • آدرس پروژه: https://metaluxproperty.com

مشاوره آنلاین