شرکت ادیب فعالیت حرفه ای خود را از سال 1380 آغاز نمود و در مدت زمان اندکی در میان رقبا خوش درخشید.

دپارتمان تخصصی ادیب با هفده سال سابقه در زمینه های مختلف IT نظیر طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو ، طراحی اپلیکیشن های Android وIOS راه اندازی و پشتیبانی شبکه، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته و... مفتخر است که همراهی مجموعه هایی همچون بانک اقتصاد نوین، هلدینگ دارویی کارن، هلدینگ k-z ، مجموعه نمایشگاه های ایران هلث، انجمن صنفی گردشگری، انجمن صنفی تجهیزات پزشکی و بیش از ده ها مجموعه ی دولتی وخصوصی دیگر را در کارنامه ی خود دارد. ارائه ی هریک از خدمات توسط یکی از بخش های متخصص دپارتمان سازماندهی و پوشش دهی می گردد. شرکت فنی مهندسی ادیب با فعالیت مستمر و به کارگیری نیروهای جوان ، باتجربه و متخصص و همگامی با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا ،توانسته جایگاه ویژه ای در میان رقبا کسب کند. بنیادی ترین اصول ما بر صداقت، اعتماد و رعایت اخلاق حرفه ای استوار است؛ سابقه ی ما برگه ی ضمانت ماست ...

طراحی سایت توسط شرکت ادیب با آخرین متد روز دنیا و با رعایت استانداردهایی نظیر ریسپانسیو (واکنش گرایی وب سایت جهت پشتیبانی انواع مختلف دستگاه ها نظیر تبلت، تلفن همراه و ...)، داینامیک بودن وب سایت و ... و نیز با گرافیک زیبا و مطابق میل شما، در شش فاز (که متعاقبا به آن اشاره خواهیم کرد) و در مدت زمانی معقول صورت می پذیرد.

خدمات پشتیبانی وسئو وب سایت با نهایت دقت و همگامی با تغییرات المان های گوگل صورت می گیرد و به صورت کاملا حقیقی یا به اصطلاح سئو سفید انجام می شود. برای داشتن یک سئو ی مناسب رعایت استانداردهای گوگل (حدود 200 المان) که از دو نوع متغیر و ثابت تشکیل شده اند، لازم است؛ و همین مساله وجود تیم های متخصص و باتجربه را الزامی می دارد؛ امکانی که در ادیب به راحتی در دسترستان قرار خواهد گرفت. بزرگترین مزیت سئو این است که شناخته خواهید شد و قادر خواهید بود مشتریان بالقوه ی فضای مجازی را به مشتریان بالفعل خودتبدیل کنید.

اپلیکیشن ها، شبکه و CRM های شرکتی از دیگر ابزارهایی هستند که نمود حقیقی یک تیرو چند نشان به شمار می روند. کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت و انرژی کارکنان، ارتباط قوی و جالب با مشتریان، امکان مدیریت حرفه ای و ... تنها بخشی از مزایای همراهی با دنیای تکنولوژی به شمار می رود. البته باز هم تاکید می کنم پرستیژ کاری ارمغان دیگر این همراهیست.

دوربین های مداربسته، تامین امنیت شبکه، داشتن آنتی ویروس و فایروال قوی و امکاناتی از این دست نیز از مهمترین نیاز های هر مجوعه ای به شمار می رود چرا که اهمیت اقدامات امنیتی در عصر حاضر بر کسی پوشیده نیست.

اما چرا ادیب؟

جلب رضایت مشتری، ارائه خدمات مشاوره رایگان،خدمات آموزشی نرم افزارها، خدمات پشتیبانی مستمر، انجام پروژه ها طبق زمان بندی، رعایت صداقت و حسن انجام کار و هزاران دلیل دیگر را اگر مد نظر قرار دهید، تمامی اشاره ها به سوی خانواده ی بزرگ ادیب باز می گردد. اعتماد شما افتخار ماستو ما به افتخارات خود هرگز لطمه نمی زنیم.

سخن مدیرعامل:

شرکت اديب گستر عصر نوين به عنوان یک مجموعه اقتصادی خصوصي ، رضايت و آرامش مشتريان خود را به عنوان اولين و بزرگترين هدف خود قرار داده است . اين شركت اصل مشتري مداري را سرلوحه فرآیندهای جاری و آتی خود قرار داده و در این راستا با برنامه راهبردی نسبت به یادگیری ، نو آوری و استفاده از آخرین دستاوردهای عملی ، اقدام نموده و حضور خود را در عرصه رقابت و توسعه پایدار گسترش میدهد . مدیریت و کارکنان شرکت اديب گستر عصر نوين با رعایت قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت های خود ، متعهداند که با ارائه خدمات پيشگيرنده در راستاي حفظ امنيت اطلاعات مشتريان همراه با نوين ترين و بروزترين خدمات موجبات آرامش مشتریان خود را تضمين كنند.

امین خوانساری