طراحی سایت

زبان PHP (زبان برنامه نویسی اختصاصی تحت وب) چه کاربردی دارد؟

زبان برنامه نويسي PHP

PHP  مخفف کلمه (Hypertext Preprocessor )  توسط لردورف در سال 1995 برنامه نويسي شد. PHP   يک نرم افزار يا بستر برنامه نويسي open source است و يکي از ويژگي هاي آن، اين است که اين زبان وابسته به هيچ Platform خاصي نيست و مي توان آن را بر روي هر سيستمي عاملي اجرا و استفاده کرد؛ به همين دليل طراحي سايت بيشتر با زبان PHP  رايج تر ازasp.net  بوده و هزينه ي هاستينگ کمتري نيز دارند. PHP را مي توانيد بر روي هر سروري که بتواند از HTML پشتيباني کند اجرا و استفاده کنيد برروي انواع پلتفرم ها مانند Windows , Linux , Unix , MacOS X  قابل اجرا بوده و تقريبا با بيشتر سرورهاي استفاده شده امروزي قابل انتباق است و از طيف وسيعي از ديتابيس ها پشتيباني مي کند و يادگيري آن آسان است.

منظور از فريم ورک PHP  چيست؟

به طور کلي فريم ورک ها (Framework) مجموعه اي از  کدهاي از پيش برنامه نويسي شده  هستند . به زباني ساده تر برنامه نويسان حرفه اي کدها و نيازهاي برنامه نويسان مبتدي را در فريم ورک هاي خود پياده سازي و برنامه نويسي مي کنند که کار را براي برنامه نويسان مبتدي آسان مي کند.

فريم ورک ها به طراحي سايت سرعت مي بخشند، سبب بدون خطا  بودن کدها مي شوند و …

وقتي که براي طراحي سايت  از يک فريم ورک استفاده مي کنيم، با محدوديت هايي هم رو به رو هستيم از آن جمله مي توان به اين مسئله اشاره کرد که اگر فريم ورک مد نظر داراي مشکل امنيتي باشد، وب سايت هم از دام هکرها مصون نخواهد بود. بي اغراق مي توان لاراول را بهترين فريم ورک حال حاضر PHP برشمرد. وب سايت هاي لاراول با کيفيت، امنيت، زيبايي و کارايي را از ما بخواهيد...

 

ارسال نظر

تماس با پشتیبانی

نظر برای این محصول ثبت نشده است