چرا خدمات شبکه

چرا خدمات شبکه

بر اساس دسته بندی سازمانی شرکت ها به سه دسته کوچک ( کمتر از 10 نفر کارمند) متوسط ( بین 11 تا 30 کارمند) و بزرگ ( بیش از 50 کارمند ) تقسیم بندی می‌شود.

در رده شرکت های کوچک و متوسط استخدام نیروی تمام وقت توجیه اقتصادی و مدیریتی ندارد. چرا که در عین حالی که خرابی شبکه یا سیستم های کاری موجب به هدر رفتن زمان کارمندان و عقب افتادن پروژه های محوله می‌شود از طرف دیگر وجود یک کارمند تمام وقت همیشه لازم نیست.

با داشتن خدمات شبکه تحت قرارداد با یک شرکت خوشنام و خوش سابقه به راحتی می‌توان کلیه مسائل شبکه یک سازما کوچک یا متوسط را مدیریت حل و فصل کرد. شرکت ادیب با سابقه بیش از 15 سال و در اختیار داشتن تیم متخصص و ماهر و کار آزموده بر اساس الگوریتم زیر خدمات نصب و راه اندازی شبکه را ارائه می‌دهد:

پس از تماس و مکالمه اولیه در یک قرارداد جلسه حضوری کارشناس ارشد به صورت کاملا رایگان ساختار شبکه فعلی را بررسی و تحلیل می کند و برای رسیدن به شرایط مطلوب آنالیز دقیق را به مدیر فنی مجموعه تحویل می دهد. سپس مدیر بخش فنی خدمات شبکه به مدیر شرکت کارفرما مشاوره اساسی و بنیادی و کلیه موارد مورد نیاز برای رسیدن به شرایط مطلوب را ارائه می دهد.

پس از عقد قرارداد تنظیم شده کارشناسان بخش خدمات شبکه در ابتدا خدمات نصب اصلاح راه اندازی مجدد رفع عیب و پاکسازی را انجام می دهند. مسائل مربوط به بک آپ گیری تجزیه و تحلیل می شود و بر اساس تشخیص مدیر مجموعه بک آپ گیری از سرور برنامه ریزی و زمان بندی و اجرا می شود.

در بخش امنیت شبکه کلیه سطوح دسترسی ها محدودیت های دسترسی به اطلاعات سرور میزان دسترسی به اینترنت حجم دانلود و آپلود اطلاعات به صلاحدید مدیریت مجموعه سازماندهی می‌شود. و نهایتاً همه چیز بر اساس الگوریتم ارائه شده مدیریتی شرکت ادیب انجام  و بستر سازی می شود.

شرکت ادیب در راستای اجرای موارد درج شده در قرارداد بازدید ادواری از مجموع کارفرما را در برنامه کارشناسان خود قرار می دهد.

مزیت بازدید ادواری تشخیص و رفع اشکال قبل از وقوع خرابی در اکثر موارد است.

علاوه بر بازدید ادواری بررسی های ادمین از صحت کارکرد بخش های مربوط به آنتی ویروس فایروالها ، محدودیت ها ، سطوح دسترسی و بک آپ گیری ها بر اساس جدول زمانبندی مورد تشخیص مدیر فنی انجام می شود.

مزیت انجام این کار راحتی خاطر مدیر مجموعه کارفرما از صحت عملکرد کلیه بخش های شبکه به خصوص حفظ موجودیت و امنیت اطلاعات شبکه است.

مزیت اساسی استفاده از خدمات شبکه برای شرکت های کوچک و متوسط هم از نظر اقتصادی و مقرون به صرفه بودن نسبت به استخدام نیروی مستقر تمام وقت استفاده و بهرمندی از کلیه تخصص های بروز دنیا در یک جا و با صرف هزینه بسیار کمتر از نیروی ثابت می باشد. و نهایت آرامش خاطر از انجام به موقع کلیه موارد لازم بدون فراموشکاری و بدون خطای انسانی واحد می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان شرکت ادیب مفتخر به ارائه خدمات مشاوره ای کاملا رایگان برای مدیران شرکت های متقاضی می باشد.

شعار ما تامین آرامش خاطر برای شما در محیط کارتان است . شما فقط کار کنید ما مجموعه شمارا از لحاظ امنیت سرور شبکه و نگهداری شبکه پشتیبانی می کنیم.